Úspechy žiakov‎ > ‎

Turnaj v minihádzanej 1. stupeň

uverejnené 23. 10. 2016, 7:26 používateľom Gabriela Fajnorová   [ aktualizované 23. 10. 2016, 7:29 ]
Dňa 20.10.2016 sa naši žiaci zúčastnili turnaja v minihádzanej. Reprezentovala nás deväťčlenná skupina žiakov 3.a 4. ročníka. Žiaci vo všetkých zápasoch využívali svoju pozornosť, obratnosť, rýchlosť a v neposlednom rade aj spoluprácu medzi sebou. Veľmi im záležalo na konečnom výsledku. Z počtu všetkých jedenástich súťažných družstiev z bratislavských škôl sa naši žiaci umiestnili na výbornom treťom mieste.

Z umiestnenia na stupňoch víťazov sme mali obrovskú radosť. Za reprezentáciu školy ďakujeme týmto žiakom: Michaelovi Rothbauerovi, Matúšovi  Volfovi, Filipovi Faklovi, Adamovi Kurčíkovi, Lujze Nikmon, Tomášovi Zemešovi, Miškovi Hrmovi, Samuelovi Habáňovi a Filipovi Vrábelovi.
K získanému umiestneniu žiakom srdečne gratulujeme. Mgr. I. Barková

(klikni a rozbalia sa ti ďalšie fotografie)

Turnaj v minihádzanej