Úspechy žiakov‎ > ‎

Turnaj v minihádzanej

uverejnené 19. 10. 2017, 3:27 používateľom Gabriela Fajnorová   [ aktualizované 23. 10. 2017, 4:26 ]
Naši športovci z prvého stupňa sa dňa 18.10.2017 vybrali na súťaž Minihádzanej.
Boli rozdelení do dvoch súťažných skupín. V našej skupine sa stretli pomerne náročné tímy. Prvý zápas sme vyhrali s prehľadom. V druhom zápase sme žiaľ narazili na silného súpera, ktorý mal nepriestrelného brankára, čo nám zabezpečilo prehru. Naši žiaci však nestrácali na silách a dokázali sa zmobilizovať. Svoj tretí zápas odohrali bravúrne. Ukázali svoje pohybové zručnosti, športového ducha a excelentnú spoluprácu, ktorú si tento šport vyžaduje. Svojou obratnosťou sa v treťom zápase dostali do vedenia a tento stav si dokázali udržať až do konca zápasu. 

Dva víťazné zápasy im zaručili boj o 3. miesto. Posledný a zároveň najťažší zápas bol veľmi vyrovnaný. Do poslednej chvíle sme museli naplno hrať. Krásne zákroky ukázal aj náš brankár, ktorý súperom zmárnil veľa šancí. Do poslednej minúty nebol jasný víťaz.
To však pár sekúnd pred koncom zápasu naši športovci zmenili, keď vystrelili víťazný gól. S výsledkom sme boli neskutočne spokojní a veľmi sme sa tešili, že sme sa umiestnili na krásnom 3. mieste (z 8 škôl).

K umiestneniu na stupni víťazov srdečne gratulujeme týmto žiakom: F. Vrábel, S. Habáň, R. Danis, T. Zemeš, A. Elsaka, D. Kysacký, T. Pavešic, A. Pelikán, M. N. Horínek a R. Bôžik.

https://photos.app.goo.gl/ytajBOK6kaoTPvnE2

Comments