Úspechy žiakov‎ > ‎

Súťaž vo viazaní a aranžovaní kvetín

uverejnené 24. 10. 2016, 1:10 používateľom Dana Palčeková   [ aktualizované 24. 10. 2016, 1:11 ]
Dňa 18.11.2016 sa žiačky našej školy zúčastnili súťaže vo viazaní a aranžovaní kvetín na Strednej odbornej škole záhradníckej v Malinove. Táto súťaž rokmi získava na popularite. V tomto ročníku sa počet súťažiacich zvýšil až na 60. Prvý stupeň našej školy reprezentovala žiačka Dianka Sečanská (3.A), ktorá skončila na 3. mieste z 23 súťažiacich. Od prvého miesta ju delili len dva body. Druhý stupeň reprezentovali žiačky Adrianka Siváková (6.B), Tung Vi Phan (7.B) a Dominika Rubínová (8.A). Žiačky súťažili v dvoch disciplínach. Prvou súťažnou disciplínou bola tvorba -  MÚDRA SOVIČKA z prírodného materiálu a druhou súťažnou disciplínou bola väzba - VENČEK NA HLAVU taktiež z prírodného materiálu. Najväčší úspech dosiahla Dominika Rubínová, ktorá sa umiestnila na 4. mieste vo väzbe venčeka a na 11. mieste v tvorbe sovičky.Pri počte 40 súťažiacich je to nádherné umiestnenie. Veľmi pekné umiestnenie mali aj Adrianka Siváková - 6. miesto a Tuong Vi Rhan - 9. miesto vo väzbe venčeka. Všetkým dievčatám gratulujeme, prajeme veľa šťastia a kreatívnych nápadov v ďalšom ročníku.
aranžovanie kvetín 2016