Úspechy žiakov‎ > ‎

MC Donalds cup vo futbale

uverejnené 10. 4. 2017, 2:24 používateľom Gabriela Fajnorová   [ aktualizované 10. 4. 2017, 3:15 ]

Naša futbalová výprava sa dňa 6.04.2017 zúčastnila športovej súťaží McDonalds cup. Daného turnaja sa mali zúčastniť ďalšie tri školy, ale dve z nich neprišli, čo nám zabezpečilo automatický postup do obvodného kola. Napriek tomu naši žiaci dali do zápasu maximum a na ihrisku ukázali svoju súťaživosť a spoluprácu. Ich schopnosť spracovať loptu a hrať ňou zmysluplný futbal nám priniesla víťazný výsledok (5:4) a postup do ďalšieho kola z prvej priečky.

Za reprezentáciu školy ďakujeme týmto žiakom: Lukášovi Hrmovi (2.C), Richardovi Danisovi (3.A), Adamovi Elsakovi (3.B), Miškovi Hrmovi (3.D), Filipovi Vrábelovi (3.D), Michaelovi Rothbauerovi (4.A), Filipovi Faklovi (4.B), Linde Snopkovej (4.B), Samuelovi Šablatúrovi (4.C) a Linde Nečedovej (4.C)

K získanému úspechu srdečne gratulujeme. Mgr. Ivana Barková