Úspechy žiakov‎ > ‎

Mc Donalds Cup - krajské kolo

uverejnené 12. 5. 2018, 10:19 používateľom Gabriela Fajnorová
Dňa 9. mája 2018 sme sa zúčastnili krajského kola futbalovej súťaže McDonalds Cup, kde sme postúpili po víťazstve z okresného kola.
Naša futbalová zostava vo svojej tabuľke odohrala tri zápasy. Jedna výhra a dve prehry nás v tabuľke postavili na 4. miesto. Svojim umiestnením sme sa dostali do zápasu, kde sme bojovali o siedme miesto. Hráči využili všetky svoje športové danosti a posledný zápas priviedli do úspešného konca.

V tejto postupovej súťaži sme sa umiestnili na krásnom 7. mieste v Bratislavskom kraji. Je to pre nás obrovský úspech.

Za reprezentáciu školy ďakujeme a úprimne gratulujeme týmto žiakom: Bianke Burdovej (2.B), Matúšovi Prokopcovi (3.B), Lukášovi Hrmovi (3.C), Samuelovi Nagyovi (3.C), Tomášovi Zemešovi (4.B), Filipovi Vrábelovi (4.D), Oliverovi Šestákovi (4.D), Petre Vrbovej (4.D), Filipovi Valovičovi (4.D) a Michalovi Hrmovi (4.D).