Úspechy žiakov‎ > ‎

Majstrovstvá okresu v ľahkej atletike

uverejnené 22. 5. 2018, 5:23 používateľom Alena Bednárová

Dňa 17.5.2018 sa konali Majstrovstvá okresu v atletike družstiev žiakov ZŠ. Už tradične sa pretekalo na štadióne Mladá Garda. Tentokrát nás privítalo daždivé počasie s vetrom. Naše deti sa tak museli popasovať aj s počasím, no v športe sú podmienky pre všetkých rovnaké a nám sa opäť podarilo uspieť.                                         Družstvo chlapov sa umiestnilo na peknom 3. mieste. V individuálnych disciplínach  za zmienku stojí krásne 1. a 2.miesto v hode kriketovou loptičkou dvoch Matejov. M. Rudohradský a M. Chudej.    Blahoželáme.

Školu reprezentovali títo žiaci : Bek Matúš, Chudej Matej, Dinka Matúš, Gajdoš Patrik, Gombkoto Tomáš, Kužlík Samuel, Paláček Samuel, Rudohradský Matej, Sloveňák Branislav Beňová Viktória, Csomorová Terézia, Mónošiová Kristína, Nagyová Natália, Prívarová Lucia, Siváková Adriana, Špaleková Sabina, Štiffelová Radka, Tóthová Viktória, Wood Jamie