Úspechy žiakov‎ > ‎

Festival vody 2018

uverejnené 17. 12. 2018, 10:50 používateľom Martina Musilová   [ aktualizované 3. 2. 2019, 9:44 používateľom Gabriela Fajnorová ]
Dňa  12.12.2018 sa naši žiaci Michaela Hanusová, Karolína Kramárová, Sara malá, Ema Mikičová veľmi úspešne zúčastnili súťažnej prehliadky projektov o vode - „FESTIVAL VODY 2018“. Festival vody aktívne zapája žiakov do výchovno-vzdelávacieho procesu v oblasti environmentálnej výchovy. Umožňuje žiakom získať skúsenosti v tvorbe projektov a ich obhajobe pred odbornou komisiou. Tento rok bola päť členná komisia tvorená z odborných zamestnancov Výskumného ústavu vodného hospodárstva, Stavebnej fakulty STU v Bratislave, Slovenského hydrometeorologického ústavu, Slovenskej agentúry životného prostredia a Bratislavskej vodárenskej spoločnosti. Napriek tomu, že sa dievčatá zúčastnili súťaže po prvý krát, okamžite si získali priazeň poroty svojou bezprostrednosťou a šikovnosťou. Získali prvé miesto a nechali za sebou všetky zúčastnené tímy, pričom niektoré  merali ďalekú cestu až z východných kútov našej republiky.