Úspechy žiakov‎ > ‎

Atletická súťaž 1. stupeň

uverejnené 22. 3. 2019, 4:10 používateľom Gabriela Fajnorová
Dňa 20.03.2019 sa naši žiaci 1. stupňa zúčastnili športovej súťaže Detská atletika. Naša šesťčlenná výprava si zmerala svoje sily s ďalšími 17 družstvami.
Absolvovali 6 disciplín: štafetový beh, prekážková dráha, ,,formula“, hod medicinbalom, skok do diaľky a 3-minútový vytrvalostný beh.
Naši žiaci vynikali vo viacerých disciplínach. Najúspešnejší boli najmä v krátkych behoch. Svojou rýchlosťou, obratnosťou a vytrvalosťou si vybojovali krásne 2. miesto, ktoré nám zabezpečilo postup do finále tejto súťaže. Z výsledku sme mali obrovskú radosť, nakoľko konkurencia bola skutočne vysoká.

Za reprezentáciu školy ďakujeme a srdečne gratulujeme týmto žiakom: Nina Lóciová a Simonka Prívarová zo 4.B, Angelika Balasková zo 4.D, Lukáš Hrmo zo 4.C, Matúš Gregor zo 4.B a Lacko Méry zo 4.D.