Úspechy žiakov

Minihádzaná

uverejnené 22. 10. 2018, 22:08 používateľom Gabriela Fajnorová   [ aktualizované 22. 10. 2018, 22:09 ]

Dňa 17.10.2018 sa naši žiaci (výber 5.-6. ročníka) zúčastnili športovej súťaže Minihádzaná. V našej kategórii bolo prihlásených osem škôl. Kategória sa rozdelila na dve základne skupiny. V našej skupine sme odohrali celkovo tri zápasy. Jedna výhra, jedna remíza a jedna prehra nám zaručili boj o tretie miesto. V poslednom zápase naši športovci ukázali svoje športové danosti, obratnosť a spoluprácu, čím si vybojovali krásne 3. miesto.

Za reprezentáciu školy ďakujeme a srdečne gratulujeme týmto žiakom: Hanka Hanzlová, Veronika Juhosová, Samuel Habáň, Filip Vrábel, Michal Hrmo, Oliver Šesták, Lujza Nikmon, Tomáš Zemeš, Adam Kurčík a Filip Fakla.

Poďakovanie patrí aj p. uč. Ivke Barkovej, ktorá so žiakmi trénovala.

Jesenný pohár v atletike

uverejnené 9. 10. 2018, 11:28 používateľom Martina Musilová   [ aktualizované 9. 10. 2018, 11:39 ]

Opäť sme boli oslovení zúčastniť sa atletickej súťaže, ktorú máme radi najmä pre kvalitný bežecký povrch a rodinnú atmosféru. V peknom počasí sme si zmerali sily s okolitými školami na červenom ovále. Podporili sme svoje zdravie a objavili aj nové talenty medzi mladšími žiakmi školy. Už teraz vieme, že aj v budúcnosti má našu školu kto reprezentovať. Blahoželáme k 3. miestu!