Školský klub detí‎ > ‎Akcie ŠKD‎ > ‎

Večerná škola škriatkov

uverejnené 27. 1. 2018, 4:28 používateľom Alena Bednárová
Čo sa deje večer v škole? To sa naši prváci dozvedeli v piatok večer 26.1. Bol to čarovný večer, kedy mohli prísť deti do školy s baterkami a dobrou náladou. Po príchode, sme si nasadili svoje čarovné čapice, ktoré nás premenili na škriatkov a vybrali sme sa po škole hladať škriatkov - pomocníčkov. Aby sa nám ukázali, museli sme najprv splniť úlohy a zakričať: "Škriatok, škriatok maličký, ukáž sa nám kdeže si!" Samozrejme, že sme boli šikovní, úlohy sme splnili a škriatkovia sa nám ukázali a prezradili nám aj svoje mená. Výprava po škole bola náročná, dala sme si aj prestávku s rozprávkou, čajíkom a pukancami! Po krátkom oddychu, sme sa vybrali hľadať škriatkov na školský dvor. Baterkami sme si na nich posvietili a posvietili sme si aj na rodičov, ktorých sme našli pri bráne škole a netrpezlivo čakali na naše večerné škriatkovské zážitky.
Ďakujeme pánovi školníkovi a pani upratovačke Evičke, ktorí boli počas celej akcie k dispozícii a pomáhali nám dať do poriadku pavilón ŠKD. Vych.Dáška, Betka, ZuzkaV, a Oľga