Školský klub detí‎ > ‎Akcie ŠKD‎ > ‎

Imatrikulácie prvákov

uverejnené 9. 11. 2016, 7:33 používateľom Alena Bednárová   [ aktualizované 10. 11. 2016, 5:53 používateľom Gabriela Fajnorová ]
Ako každý školský rok, aj tento rok, sme privítali na našej škole nováčikov - prváčikov.
Typická imatrikulácia prvákov síce prebehla až v novembri, ale vôbec to nevadilo. Bola to pre nich veľmi významná udalosť.
Prváci ukázali, že už nie sú škôlkári, ale šikovní a bystrí žiaci. Krásne spievali a recitovali, zložili sľub, na základe ktorého boli prijatí do cechu žiakov našej školy.
Každý žiak bol odmenený sladkosťami a pamätným listom. A čo našim drobčekom prajeme?
Aby sa im darilo vo všetkom, čo si zaumienia, samé jednotky, včeličky a pochvaly.
Pani učiteľkám a pani vychovávateľkám, ale samozrejme aj rodičom, veľa trpezlivosti pri učení, pozitívnu náladu a energiu. Čaká ich síce ešte dlhá cesta, ale veríme, že ju s ľahkosťou zvládnu.
                                                                     Mgr. A. Ciglanová, tr. uč. 1.C

Vážení rodičia, predstavujeme Vám  žiakov prvých ročníkov našej školy :
0.Imatrikulácie 9.11.16