Školský klub detí‎ > ‎Akcie ŠKD‎ > ‎

Deň tekvíc

uverejnené 23. 10. 2016, 11:18 používateľom Alena Bednárová   [ aktualizované 26. 10. 2016, 11:33 ]
Väčšie aj menšie tekvičky čakali vo vestibule školy na DEŇ TEKVÍC. Samozrejme, že na takýto deň sme zvolili špeciálne oblečenie, pomocou ktorého sa z detí stali rôzne strašidielka, superhrdinovia, princezné…Dokonca aj pani kuchárky a upratovačky sa premenili pri vydávaní obedov na čarodejnice, ktoré vedia výborne navariť.
Hudba sa niesla areálom školy a tóny pesničiek nás zlákali do tanca. Na tekvičkovom dni nemohli chýbať rodičia, starí rodičia,… ktorí staršidielkam pomáhali pri vyrezávaní, zdobení tekvičiek a ďalšie tekvičky priniesli napríklad aj z vlastných záhrad. Všetky tekvičky boli nádherne  vyrezané, vyzdobené ako aj náš školský asfalt, kde si deti mohli nakresliť čarodejnícky klobúk. Slniečko sa na na nás usmievalo a perfektný tekvicový deň nám veľmi rýchlo ubehol.
Všetkým rodičom ďakujeme za zakúpenie, prinesenie tekvíc a aktívnu pomoc pri vyrezávaní, zdobení a vydlabaní tekvíc.

Deň tekvíc 2016