Projekty‎ > ‎

Percentá pre školu

uverejnené 24. 11. 2015, 0:04 používateľom Gabriela Fajnorová   [ aktualizované 24. 11. 2015, 0:09 ]
Školu môže podporiť ktokoľvek, kto nakúpi u uvedených partnerských e-shopoch - obchodov prostredníctvom tejto stránky. Či už ste učiteľ, rodič, žiak, kamarát, známy, absolvent alebo sympatizant školy.
Ak zvyknete nakupovať cez internet či už elektroniku, oblečenie, letenky alebo čokoľvek iné, vyberte si z overených partnerských e-shopov na tejto stránke. V časti "Výber školy" si vyberte zo zoznamu školu, ktorú chcete podporiť, vyberte e-shop a pokračujte v nákupe bežným spôsobom na zvolenom partnerskom e-shope. Partnerské e-shopy poskytnú škole percento z nákupu. Nič vás to navyše nebude stáť a škole pritom prispejete na podporu rozvoja a vzdelávania Vašich detí.

Ďakujeme !