Percentá pre školu

uverejnené 24. 11. 2015, 0:04 používateľom Gabriela Fajnorová   [ aktualizované 24. 11. 2015, 0:09 ]

Školu môže podporiť ktokoľvek, kto nakúpi u uvedených partnerských e-shopoch - obchodov prostredníctvom tejto stránky. Či už ste učiteľ, rodič, žiak, kamarát, známy, absolvent alebo sympatizant školy.
Ak zvyknete nakupovať cez internet či už elektroniku, oblečenie, letenky alebo čokoľvek iné, vyberte si z overených partnerských e-shopov na tejto stránke. V časti "Výber školy" si vyberte zo zoznamu školu, ktorú chcete podporiť, vyberte e-shop a pokračujte v nákupe bežným spôsobom na zvolenom partnerskom e-shope. Partnerské e-shopy poskytnú škole percento z nákupu. Nič vás to navyše nebude stáť a škole pritom prispejete na podporu rozvoja a vzdelávania Vašich detí.

Ďakujeme !

Elektronické testovanie

uverejnené 8. 6. 2015, 23:37 používateľom Miroslav Podzáhradná   [ aktualizované 8. 6. 2015, 23:37 ]

Grant nadácie R.Zmajkovičovej

uverejnené 17. 3. 2015, 6:39 používateľom Gabriela Fajnorová

Zber plastových vrchnákov

uverejnené 14. 11. 2013, 8:50 používateľom Gabriela Fajnorová

Projekt Moderná škola

uverejnené 25. 1. 2013, 10:59 používateľom Gabriela Fajnorová

Škola je zapojená do projektu Moderná škola, ktorú realizuje spoločnosť
REVAY CONSULTING.

Jej cieľom je zabezpečiť jednotné a komplexné informačno- komunikačné prostredie, ktoré svojimi možnosťami podporuje rozvoj vzdelávania a školstva.

Jeho obsahom je:

• email pre všetkých zamestnancov školy s jednotnou doménou s prístupom odkiaľkoľvek
  • osobné elektronické kalendáre pre všetkých zamestnancov s možnosťou zdieľania udalostí
  • jednoduché prostredie pre vytvorenie a aktualizáciu verejnej webovej stránky
  • centrálne miesto na publikáciu a zdieľanie elektronických dokumentov školy
  • zabezpečená administrácia systému
  • e mailové schránky pre žiakov s doménou zspodzaba

Tým sme získali:

Email: Jednotné emailové prostredie pre všetkých zamestnancov s rovnakou doménou zspodzaba.sk, nezávislé na operačnom systéme a prístupné aj mimo školy.

• Každý zamestnanec školy získal emailovú schránku so 25 GB úložiskom, ktoré zabezpečí dostatočný priestor pre emaily.
  • Antispamové a antivírové riešenie pre každú emailovú schránku.
  • Automatický adresár emailových kontaktov zamestnancov školy.
  • Spolu s emailovým prostredím škola získala aj možnosť online komunikácie medzi užívateľmi, a to formou chatu, audio a video rozhovoru.
Kalendár: Osobný kalendár pre všetkých zamestnancov školy, ktorý pomáha organizovať školské a mimoškolské udalosti. Dokáže jednoducho naplánovať dôležité akcie s viacerými účastníkmi.

Verejnú webovú stránku školy: Škola získala jednoduché, flexibilné a prehľadné prostredie na budovanie vlastnej verejnej webovej stránky. Webovú stránku školy nájdete na www.zspodzaba.sk

Intranet: Interná webová stránka školy vytvára centrálne miesto pre zdieľanie elektronických dokumentov školy a potrebných informácií. Prístup na intranet majú iba zamestnanci školy resp. definovaní užívatelia.

ING Šanca pre deti

uverejnené 25. 9. 2012, 23:32 používateľom Gabriela Fajnorová   [ aktualizované 1. 11. 2012, 1:06 ]

Projekt vzdelávania detí s poruchami správania.

V školskom roku 2011/2012 sme vypracovali Grantový projekt ING Šanca pre deti, ktorý bol zameraný na podporu integrácie a zvýšenie kvality vzdelávania žiakov so zdravotným znevýhodnením. Získali sme finančný príspevok vo výške 1 800 Eur.

Projekt bol zameraný na vzdelávanie učiteľov prvého a druhého stupňa v oblasti porúch správania, na preventívny program a program podpory vyškolenia učiteľov v práci so žiakmi s poruchami správania a na individuálne supervízie pre odborných zamestnancov a skupinové supervízie pre učiteľov ako prevencia proti vyhoreniu.

Do konca školského roka 2011/2012 sa podarilo zrealizovať akreditovaný výcvik v preventívnom programe Srdce na dlani (prevencia proti násiliu). V školskom roku 2012/2013 nás ešte čaká vzdelávanie učiteľov a odborných zamestnancov v problematike porúch správania sa formou modelových situácií a hier zameraných na rozvoj komunikačných zručností.

PaedDr.L. Mošková, Mgr.A. Duffeková

Projekt Mladý slovanista

uverejnené 20. 3. 2012, 2:49 používateľom Gabriela Fajnorová

ŠK Slovan Bratislava ako historicky najúspešnejší klub a klub s najväčšou fanúšikovskou základňou na Slovensku prináša revolučný projekt pre žiakov základných škôl a rodiny s deťmi, navštevujúce futbalový štadión Pasienky.
Projekt Mladý slovanista chce na báze dobrovoľnosti žiakom I. a II. stupňa základných škôl, hravou formou predstaviť futbal ako fenomén dnešnej doby a výborný spôsob trávenia voľného času.
                                            Info: http://mladyslovanista.com/

Infovek

uverejnené 4. 1. 2012, 5:45 používateľom Gabriela Fajnorová

Projekt informatizácie školstva v Slovenskej republike.

Správaj sa normálne

uverejnené 4. 1. 2012, 5:28 používateľom Gabriela Fajnorová

Cieľom projektu je znížiť kriminalitu mládeže, budovanie mostu dôvery medzi políciou, školu, dieťaťom, rodinou a verejnosťou.

Operačný program vzdelávanie

uverejnené 4. 1. 2012, 5:20 používateľom Gabriela Fajnorová