Oznamy‎ > ‎

Poplatok ZRPŠ

uverejnené 10. 10. 2019, 23:55 používateľom Gabriela Fajnorová   [ aktualizované 11. 10. 2019, 0:46 ]

Vážení rodičia,

dňa 16.9.2019 školský aktív rodičov schválil pre školský rok 2019-2020 výšku členského príspevku ZRPŠ   20,- euro na žiaka /vždy iba jedno dieťa v rodine - platí najstarší súrodenec/.

Občianske združenie finančne pomáha škole pri organizovaní akcií, súťaží, prispievame na rôzne učebné pomôcky, zakúpili sme počítače, tabule, videotelefóny, stoly, stoličky a čipový systém do jedálne, koberce, skrine do tried na I. a II. stupni, stoličky do auly školy, žiaci sú každý rok úrazovo poistení na všetky školské akcie,  financujeme množstvo ďalších príspevkov, ktoré si môžete pozrieť na stránke školy.

Ďakujem, že i tento školský rok Vašim príspevkom pomáhate skvalitniť výchovno-vzdelávací proces na škole a ako predseda združenia Vás chcem uistiť, že všetky príspevky boli a budú použité v prospech našich detí.

Príspevok prosím odovzdajte do 29.10.2019 triednej učiteľke.

Herdová Katarína

predseda CVZRPŠ