Záujmové krúžky 2018/2019

uverejnené 10. 9. 2018, 2:22 používateľom Gabriela Fajnorová   [ aktualizované 20. 9. 2018, 23:38 ]

P.č.     


Názov krúžku

Meno vedúceho

Pre ročník

Predpokl. deň

Predpokladaný čas

1.

ŠPORTOVÉ HRY 1

Barková

3.-4.R

Utorok

14,00 - 15,30

2.

STOLNÝ TENIS 1

Václavová

2.-4.R

Štvrtok

16,00 – 17,00

3.

ENVIRO-AKVARISTICKÝ

Lilová

3.-4.R

Utorok

16,00 – 17,00

4.

BOWLING

Adámková

3.-7.R.

Pondelok

16,00 – 17,30

5.

MODERNÝ TANEC

Sirotová

2.-6.R.

Podľa dohody

14,00 - 15,30


6..

HRAVÁ INFORMATIKA

Humenská

3.-4.R.

Utorok

16,00 – 17,00

7.

MALÝ CESTOVATEĽ             

Štefunková

    4.R.

Podľa dohody

     14,00-15,30

8.

POČÍTAČ JE KAMARÁT

Matušiková

1.A

Utorok

13,30 – 14,30

9.

HRAVÁ MATEMATIKA

Kiss

2.R

Podľa dohody

14,00- 15,30

10.

SPEVÁCKY

Bielčíková

2.-4.R

Štvrtok

16,00– 17,00

11.

VARENIE HROU

Bobovnická

4.R.

Podľa dohody

14,00 – 15,30

12.

BIBLICKÝ

Korňan

1.-9.R.

Podľa dohody

Podľa dohody

13.

MATEMATICKÝ 9

Kajabová

9.R.

Podľa dohody

14,00 – 15,30

14.

MATEMATICKÝ 7

Musilová

7.R.

Podľa dohody

14,00 – 15,30

15.

HISTORICKO-TURISTICKÝ

Krausová

4.-8.R

Sobota

1x/mes

16.

ŠPORTOVÉ HRY- dievčatá

Skotnicová

5.-6.R

Streda

14,00 - 15,00

17.

VOLEJBAL/FLORBAL- dievčatá

Skotnicová

7.-9.R

Streda

14,00 – 15,00

18.

ŠACH

Rákošová

2.-9.R.

Podľa dohody

14,00 – 15,00

19.

FLORBAL –chlapci

Rákošová

7.-9.R.

Streda

14,00 – 15,00

20.

ŠPORTOVÉ HRY 2

Mintálová

5.-6.R.

Štvrtok

14,00 – 15,00

21.

STOLNÝ TENIS 2

Mintálová

5.-9.R

Utorok

14,00 – 15,00



   

 

Ponuka platených krúžkov:

 

 

 

 

1.

Tenis

Žilinčanová

1.-9.

Podľa dohody

14,00 – 16,00

2.

Taekwondo

D.Kneppo

1.-9.

Utorok a Piatok

16,00 – 17,00

3.

Hip- hop

Ščepán

1.- 5.

Utorok a Štvrtok

14,00 – 16,00

4.

Tvoríme pre radosť

Jiskrová

1.- 6.

Pondelok

14,00 – 16,00

5.

Anglický jazyk

Blahová

1.-2.

Utorok a Štvrtok

14,00 – 15,00

6.

ĽŠU ART PEGAS

RŠ Gállová

1.-9.

Podľa rozvrhu ĽŠU

Podľa rozvrhu ĽŠU

7.

BASSEBAL – KLUB, Federácia

Brunegraf

2.-9.

Podľa rozpisu

Podľa rozpisu

8.

Karate

Snoha

2.-9.

Utorok a Piatok

17,00-18,00







Comments