Tancujeme

uverejnené 4. 5. 2017, 4:46 používateľom Alena Bednárová   [ aktualizované 22. 6. 2017, 1:48 používateľom Miroslav Podzáhradná ]
Prvú májovú stredu tancovali všetci tí, ktorí tancujú radi.....a bolo sa načo pozerať.
Užili si to malí tanečníci aj publikum. Všetkým sa nám páčilo :)
Vo februári sme v ŠKD súťažili v spievaní a zistili sme, že deti naozaj vedia krásne spievať ľudové aj moderné pesničky. Tento mesiac sme sa rozhodli zorganizovať tanečnú súťaž. Deti si nacvičili krásne choreografie na rôzne druhy hudby. Deti podali výborný výkon a každý tanec si zaslúžil veliký potlesk. Porota, ktorá tance hodnotila bola v zložení detí Hanky Pieckovej, Tomáška Baranca a pani vychovávateľky Katky Brezovskej a Valiky Jurovatej, ktorá mala tajný hlas a určite zamieša konečné poradie. A aké bolo to konečné poradie sa dozvieme čoskoro. Vych.Dáška a ZuzkaL.
O TÝŽDEŇ :
Všetci sme boli veľmi zvedaví, pretože body od pani vychovávateľky Valiky mohli veľmi zamiešať poradie a veru, aj zamiešali. Pani vychovávateľka Katka ako predseda poroty, udelila extra ocenenie 1.D, kde pod vedením pani vychovávateľky Lucky si pripravili krásny spoločný tanček celá trieda. Ďalej sa podľa počtu bodov umiestnili na:
1. mieste:   
Klára Kusovská - 1. B
Sofia Eichoff - 3. D 
2. mieste:
Alexandra Fecková, Nela Kesselbauerová, Nina Lóciová, Nela Matlovičová, Simona Prívarová - 2.B
3. miesto:
Michaela Hanusová, Michaela Striežencová - 4.B           GRATULUJEME!!!
https://goo.gl/photos/pmiqd7fPHrYKTXGV8

Comments