Návšteva botanickej záhrady

uverejnené 5. 6. 2016, 22:18 používateľom Gabriela Fajnorová   [ aktualizované 6. 6. 2016, 23:08 používateľom Miroslav Podzáhradná ]
V sobotu 4.6. sa žiaci z prírodovedného krúžku pod vedením pani učiteľky Majerčákovej vybrali do Botanickej záhrady v Bratislave.Rozhodli sa, že na tomto mieste si zhrnú a preopakujú vedomosti, ktoré celý rok zhromažďovali na turistických vychádzkach.
Okrem krásneho dňa,nádherných rastlín a úžasnej výstave ruží ich čakalo veľké prekvapenie a zážitok. V skleníku pri ružiach stretli známu slovenskú speváčku Marcelu Laiferovú
Pani učiteľka ju poprosila o spoločnú fotku so žiakmi. Súhlasila a celú" skupinu" pozvala na krst jej ruže. Sľúbila, že im tam aj zaspieva. Okrem príjemnej atmosféry pri pesničkách tejto fenomenálnej slovenskej speváčky si žiaci pochutnali aj na jej vlastnoručne upečených pagáčikoch. Milo sa s nimi porozprávala a podelila o mnohé svoje zážitky.Vďaka známej slovenskej novinárke a milej tete s pochopením a láskou ku deťom Anke Olveckej  (ktorá spolupracuje s najznámejšími slovenskými spevákmi a hercami) máme tieto vzácne chvíle zvečnené na profesionálnych záberoch. Dokonca sľúbila, že našim mladým prírodovedcom pošle fotky s podpismi ich speváckych idolov.
A aby boli zážitky ešte hlbšie, naši žiaci tým, ako sa živo zaujímali o ruže, zaujali aj kameramana STV a večer sa videli v hlavnom spravodajstve televíznych novín.

Botanická záhrada 4.C
Comments