Slovnaft Cup -baseball

uverejnené 19. 2. 2013, 2:28 používateľom Gabriela Fajnorová   [ aktualizované 19. 2. 2013, 23:30 používateľom Miroslav Podzáhradná ]
V sobotu 16.2.2013 sa žiaci našej školy zúčastnili turnaju Slovnaft Cup 2013 v baseballe a softballe. Naši šikovní žiaci nás ako vždy prekvapili svojím výkonom, správaním a súdržnosťou. Turnaju sa zúčastnili tieto družstvá: Apollo - žiaci, Apollo - žiačky Panters Trnava, Good Sports Devínska Nová Ves. Družstvo Mask Pezinok sa nezúčastnilo z dôvodu ochorenia. 

Za žiačky našu školu reprezentovali tieto dievčatá: Dáša Dinková, Karolína Chladecká, Sabina Špaleková, Lucia Szaboóvá, Hana Rudohradská, Vanesa Keményová, Karolína Mikšíková a Katarína Palusková . Tieto super kočky sa umiestnili na skvelom 2. mieste. Najužitočnejšou hráčkou tímu sa stala Hana Rudohradská.

Za žiakov našu školu reprezentovali chlapci: Matúš Dinka, Dalibor Monósi, Filip Špalek, Adam Brkal, Matej Škerlec, Šimon Debnár, Adam Zacko, Matej Rudohradský, Matej Chudej a Richard Kromer. 
Tieto šidlá sa umiestnili na peknom 3. mieste. Najužitočnejším hráčom sa stal Adam Zacko.
Nedá sa nespomenúť prínos trénerov - Grétky Pakšiovej, Tomáša Borároša a Kokyho, ktorí trénujú chlapcov a Romana Rampáčka alias Pupiho, ktorý trénuje dievčatá.
V nedeľu tento turnaj pokračoval. Zápasy hrali juniorky, ktoré získali úžasné 1. miesto. Za našu školu nás reprezentovali: Viktória Borkovičová, Hana Rudohradská a Vanesa Keményová. V marci je naplánovaný jeden z ďalších turnajov, ktorý sa odohrá vo Viničnom. Snahou všetkých bude uspieť čo najlepšie. Potrebujeme, aby ste nám všetci držali palce.

                                                     GRATULUJEME  ! ! ! 

Comments