Ocenenie bratislavských pedagógov Milanom Ftáčnikom

uverejnené 29. 3. 2013, 8:10 používateľom Gabriela Fajnorová   [ aktualizované 29. 3. 2013, 8:10 používateľom Miroslav Podzáhradná ]
Pri príležitosti Dňa učiteľov ocenil primátor Milan Ftáčnik a minister školstva Dušan Čaplovič 24 bratislavských pedagógov, ktorých na ocenenie navrhli ich kolegovia, rodičia detí,ale aj samotní žiaci základných škôl. Verejné ocenenie pedagógov má pomôcť prezentovať dôležitosť učiteľského povolania, má prispieť k morálnemu oceneniu tých, pre ktorých sa práca za školskou katedrou stala nielen povolaním, ale aj poslaním. 
Vedenie bratislavskej samosprávy týmto projektom oceňuje učiteľov, ktorí so svojimi žiakmi dosiahli mimoriadne výsledky v predmetových olympiádach, mimoškolskej činnosti, reprezentácii školy, ale aj hlavného mesta SR v športových či vedomostných súťažiach.

http://www.bratislava.sk/vismo/galerie2.asp?id_org=700000&id_galerie=5010291&pocet=24&stranka=2

Medzi ocenenými bola aj naša pani zástupkyňa II. stupňa Mgr. Jaroslava Pilná, ktorá je už niekoľko rokov oduševnelou učiteľkou matematiky na našej škole a zároveň vyše 20 rokov zástupkyňou riaditeľa školy pre II. stupeň. 
Toto ocenenie navrhlo vedenie školy spolu s pani starostkou Podunajských Biskupíc 
v súvislosti s celoživotnou prácou v školstve a mimoriadnymi výsledkami dosiahnutými vo výchove a vzdelávaní.
                                                          Srdečne gratulujeme !


Deň učiteľov - ocenenie

Comments