Archív‎ > ‎Š. rok 2012-2013‎ > ‎Oznamy 2012-2013‎ > ‎

Veľké knižné darovanie

uverejnené 21. 5. 2013, 10:46 používateľom Gabriela Fajnorová   [ aktualizované 21. 5. 2013, 10:49 používateľom Miroslav Podzáhradná ]
Dostali sme ponuku  zapojiť sa do projektu: "Veľké knižné darovanie". 
dakujeme.sme.sk je prvý darcovský portál na Slovensku. Oslovila nás jedna mamička, či máme záujem zapojiť sa do projektu: "Veľké knižné darovanie" a dostať knižky do školskej knižnice. Keďže naše deti radi čítajú, napísali sme o našej škole krátky článok, zaregistrovali sme sa a tu je následný postup, ako nám môžete pomôcť.

Je potrebné kliknúť na link obrázku na našej webovej stránke : Veľké knižné darovanie, kde si o nás niečo prečítate. Ak máte chuť darovať nám zopár drobných eur, treba si kliknúť na formulár : Chcem darovať, vyplniť ho, poslať peniažky a za ne dostane naša škola knižky do školskej knižnice.
Všetkým darcom ďakujeme a sľubujeme, že budeme ešte viac čítať.

                                                      Ď  A  K  U  J  E  M  E  ! ! ! ! !

O ďakujeme.sme.sk a o nás:

dakujeme.sme.sk je prvý darcovský portál na Slovensku, ktorý sme vytvorili pre:
... ľudí, ktorí hľadajú pomoc
... ľudí štedrých a ochotných darovať online
... ľudí citlivých k druhým, ochotných napísať príbeh človeka/ obľúbenej „neziskovky“ a osloviť priateľov s prosbou o pomoc

Kto tvorí dakujeme.sme.sk?

Tvoria ho pre vás mamičky Kamilka, Tina, Slávka, Zuzana a Maťka a tím ľudí v SME.sk: Andrej Hudec, Filip Struhárik a Juraj Ďurica. Viac o nás a o poskytovaní pomoci cez dakujeme.sme.sk.

Ako darovať?

1. Vyberte si komu chcete pomôcť svojím darom. - 2. Kliknite na „darovať.“ - 3. Zvoľte výšku daru a vyberte si banku, v ktorej máte vedený účet. - 4. Vstúpte do banky. Skontrolujte výšku daru. Č. účtu máte predvolené. Potvrďte svoj dar.

Môžem mať istotu, že môj dar bude venovaný ľuďom, ktorým chcem pomôcť?

ÁNO.

Systém dakujeme.sk priradí každému daru variabilný symbol. Na základe variabilných symbolov priraďujeme dary príbehom a ľuďom, ktorým sú určené.
Vaša meno sa zároveň zobrazí na zozname darcov, ktorý je pod každým príbehom. Zobrazením vášho mena a daru na zozname darcov máte kontrolu a istotu, že váš dar bude venovaný príbehu podľa vášho želania. Zároveň aj obdarovaný si vďaka zoznamu darov pod svojím príbehom môže kedykoľvek skontrolovať, či mu boli poslané všetky dary.

Chcem darovať. Ako?
1. Vyberte si komu chcete pomôcť svojím darom.
2. Kliknite na „darovať.“
3. Zvoľte výšku daru a vyberte si banku, v ktorej máte vedený účet.
4. Vstúpte do banky. Skontrolujte výšku daru. Č. účtu máte predvolené. Potvrďte svoj dar.

Na aký účet je poukázaný môj dar?

Dary prijímame na dva darcovské účty: Tatra banka - 2628076464/1100 a Slovenská sporiteľňa - 0189551083/0900
Oba účty sú registrované v rámci verejnej zbierky pod č. SVS/OVVO-25486-54834

Comments