Školský futbalový turnaj o Putovný pohár starostky

uverejnené 25. 5. 2012, 2:32 používateľom Gabriela Fajnorová   [ aktualizované 25. 5. 2012, 4:16 používateľom Miroslav Podzáhradná ]

Dňa   17.  mája sa naši futbalisti  I. a II. stupňa zúčastnili futbalového turnaja o Putovný pohár starostky Podunajských Biskupíc. Na podujatie boli pozvané všetky základné školy mestskej časti. Chlapci sa snažili zo všetkých síl a vydali zo seba čo najviac. Rivalita medzi školami bola veľká, no víťaz mohol byť iba jeden.

A ako to nakoniec dopadlo? V kategórii mladších žiakov jednoznačne vyhrala naša škola 1. miesto a  v kategórii starších žiakov sa naši chlapci umiestnili na krásnom 2. mieste.

Okrem medajlí sme získali aj Putovný pohár. Ďakujeme a gratulujeme chlapci!

Družstvo mladších žiakov:  Jozef Zemeš 3.C, Peter Červenák 3.C, Artan a Dardan Mehmeti 4.A, Samuel Mihok 4.A, Alexander Terkovič 4.a, Mathias Machotka 4.C, Pavol Šipoš 4.C, Adrián Šulek 4.C.

Družstvo starších žiakov:  Ján Červenák 8.B, Martin Benkovský 8.B , Michal Dostál 9.B, Samuel Pápeš 9.B, Daniel Vajda 9.B, Peter Šebok 9.B, Roland Stach 9.A, Michal Goga 9.A.