Jarný atletický míting

uverejnené 12. 5. 2012, 5:47 používateľom Gabriela Fajnorová   [ aktualizované 13. 5. 2012, 0:30 používateľom Miroslav Podzáhradná ]
                        
Dňa 11.5. sa naša škola zúčastnila Jarného atletického mítingu, ktorý usporiadala ZŠ
Železničná pre žiakov 1.stupňa. V krásnom slnečnom počasí sme si mali možnosť zmerať sily so ZŠ Žitavská, Rajčianska a Železničná. Výkony jednotlivých športovcov boli bodované a na základe súčtu bodov celého teamu bolo určené konečné poradie škôl. Darilo sa nám striedavo a často nás od lepšieho umiestnenia delila práve stotina sekundy a tak sme sa umiestnili na peknom 3. mieste. 
Výrazne zabodoval Peter Červenák z 3.C v behu na 200m, Sarah Pápešová zo 4.A v behu na 200m a v skoku do diaľky, Alex Terkovič zo 4.A v skoku do diaľky. 
Perfektný bol výkon štafety v behu na 4x50m v zložení Samuel Mihok zo 4.A, Radka Štiffelová z 3.C, Ninka Branišová zo 4.C a Peter Červenák z 3.C, ktorej o "chlp" uniklo prvenstvo. Pochvala patrí tiež Liliane Mackaničovej zo 4.C, Simonovi Slezákovi a Tomášovi Lenghardtovi zo 4.B za bojovné výkony v individuálnych bežeckých disciplínach.

                                                                                     Mgr. Nikoleta Sabová
Comments