Vyhrajte zájazd či super bicykel vo Funzóne!

uverejnené 18. 3. 2012, 3:09 používateľom Gabriela Fajnorová   [ aktualizované 18. 3. 2012, 3:09 používateľom Miroslav Podzáhradná ]
Aktuality  |  16. 3. 2012

no alt

Veľké prekvapenia odhalené – zabávajte sa vo Funzóne a vyhrajte zájazd pre 2 osoby či špičkový bicykel! Alebo sa odfoťte s Filipom Šebom!

Tak ako sme avizovali, veľké prekvapenia naozaj stoja za to! Stačí sa zabávať vo Funzóne, nazbierať pečiatky od našich sponzorov v ich stánku a vyplniť lístok a ste v hre (nielen) o tieto skvelé ceny!

Už od 17.3.  má každý možnosť zapojiť sa do súťaže o zájazd pre 2 osoby na zahraničný zápas, ktorý venuje spoločnosť FutbalTour a krásny bicykel od spoločnosti Green Bike. Stačí, ak si necháte opečiatkovať špeciálny papier od 8 našich partnerov vo Funzóne a následne ho podpísaný hodíte do urny pri hlavnom stane. Súťažíte nielen o tieto dve skvelé ceny, ale aj o ďalšie od našich ďalších partnerov a samozrejme aj od ŠK Slovan. Výhercov vylosujeme v máji po skončení sezóny.

Ďalším prekvapením je možnosť odfotiť sa s Filipom Šebom vo Funzóne! Spoločnosť FOTOLAB pre Vás od 13:30 pripravila možnosť odfotiť sa s najlepším strelcom minulého ročníka Corgoň ligy! Radi Vás spoločne odfotia a hneď do ruky dostanete takýto krásny suvenír – samozrejme zdarma!

Presný zoznam cien a ďalšie ceny zverejníme postupne. Sledujte nás aj na Facebookovej stránke Mladého slovanistu!

 

Comments