Vianočný jarmok

uverejnené 22. 12. 2011, 14:40 používateľom Gabriela Fajnorová   [ aktualizované 22. 12. 2011, 14:41 používateľom Miroslav Podzáhradná ]
Vyvrcholením vianočných príprav, akcii a súťaží bol Vianočný jarmok v aule školy. Deti I. stupňa pod vedením pani učiteliek a vychovávateliek celý december vyrábali rôzne darčeky, pozdravy, svietniky, ikebany, medovníčky, sádrové odliatky- no proste drobné vianočné darčeky, ktoré na jarmoku predávali za symbolické ceny svojim rodičom a hosťom. Súčasťou jarmoku boli tvorivé dielne pre rodičov s deťmi v jedálni školy. 
Zaujímavosťou boli papierové hviezdičky želania, ktoré si rodičia i deti mohli vyfarbiť a pripísať na ne svoje želania. Hviezdičky sme nalepili v jedálni na veľkú stenu prianí. Veríme, že všetky sny sa deťom vyplnia.
Súčasťou podujatia bolo aj malé občerstvenie vo forme mastného chleba s cibuľou, burizónových guliek, nealkoholického punču, či kávy. Na podujatí vystúpili aj deti z Beni- klubu a potešili rodičov svojim vystúpením. 
Vianočný stromček na pódiu nezastal sám. Pribudli pod ním sponzorské dary vo forme spoločenských hier od pani Zacharovej, ktorej dcérka navštevuje 2.B. Patrí jej za to srdečná vďaka!
Dúfam, že sa všetkým akcia páčila a možno si ju na budúci rok zopakujeme.
Veselé Vianoce !!! 

Comments