II.TURNUS ŠvP KRPÁČOVO

uverejnené 29. 5. 2012, 12:56 používateľom Alena Bednárová   [ aktualizované 3. 6. 2012, 8:37 používateľom Miroslav Podzáhradná ]
Ďakujeme všetkým rodičom za pomoc a sponzorské dary, sladkosti, lieky do školy prírody. A tešíme sa na budúci rok.

Štvrtok 31.5. - Ráno nás privítalo pekné slniečko. Po dopoludňajšom učení v prírode nás čakala opekačka, štafetové hry, prírodovedný kvíz a dešifrovačky.
V piatok všetko ukončíme, vyhodnotíme, pobalíme sa a v sobotu naobed nás máte doma !!!
Tešíme sa na vás. Všetkých rodičov pozdravujeme a posielame pusu. Vaši malí škriatkovia

Streda 30.5. - Výlet dopadol dobre. Čiernohronskou železničkou sme sa odviezli do Vydrovskej doliny, kde na nás čakali animátorky a dozvedeli sme sa veľa o prírode a zvieratkách. Po obede sme pokračovali cez les- lesníckym skanzenom. Videli sme diviaky, veveričky, dozvedeli sa o živote lesa, o živote stromov, práci lesných robotníkov. Štvrtáci sa učili vyrábať ručne papier, ktorý si mohli nechať na pamiatku.

UTOROK 29.5.2012 - Všetci škriatkovia v škole v prírode sú v poriadku, počasie premenlivé, ale každý deň sme vonku. Posielame pekný pozdrav. Zajtra je na pláne celodenný výlet do Čierneho Balogu. Držte palce, aby nepršalo!

 
Dobrý deň, hlásia sa škriatkovia zo školy v prírode. 
Máme sa  výborne. Počasie nám zatiaľ praje, iba jedenkrát pršalo. Deti sú každý deň na čerstvom vzduchu. Učíme sa, súťažíme, spievame, beháme, "vychádzkujeme". Je tu krásne lesné prostredie. Výborne nám varia- deti sú spokojné a pani zdravotníčka ich chváli, že dobre jedia. Nikto nie je chorý. V stredu sa chystáme na výlet do Čierneho Balogu na čiernohronskú železničku. Posielame aspoň zopár fotiek, lebo s internetom je tu problém. Všetkých pozdravujeme a bozkávame.    
                                                                                                             Malí škriatkovia                                                                                                        
Comments