Stolný tenis dievčatá a chlapci

uverejnené 13. 2. 2011, 6:36 používateľom ZŠ Podzáhradná   [ aktualizované 13. 2. 2011, 6:37 používateľom Miroslav Podzáhradná ]

Už tradične sa na našej škole usporiadali Majstrovstvá okresu v stolnom tenise. Žiaci našej školy zúročujú možnosť dobrej prípravy v stolnotenisovej učebni na hodinách telesnej výchovy a na krúžku, ktorý je pre tento školský rok otvorený pre žiakov I. stupňa a prinášajú nám úspechy v tomto menej rozšírenom druhu športu.

Dňa 4.11.2010 sa na našej škole uskutočnili majstrovstvá obvodu v stolnom tenise dievčat. Simona Vozárová a Barbora Tamášová z 9.B a Nina Aleksič a Patrícia Zadžorová zo 6.B triedy obsadili v súťaži 3. miesto. V súťaži zvíťazili dievčatá z Gymnázia F.G.Lorcu.

16.11. sa na našej škole uskutočnili majstrovstvá obvodu v stolnom tenise chlapcov.Našu školu reprezentovali R.Lelkeš zo 6.B, A.Holásek z 9.B, M.Kršák z 9.A a náhradník M.Dostál z 8.B triedy. Družstvo našich chlapcov obsadilo v silnej konkurencii 1.miesto a bude nielen našu školu, ale aj celý okres Bratislava Ii reprezentovať na majstrovstvách kraja.

Comments