Záložka do knihy spája školy

uverejnené 24. 10. 2016, 9:28 používateľom Dana Palčeková
Naša škola sa už sedem rokov zúčastňuje akcie, ktorú organizuje Slovenská pedagogická knižnica pod názvom Záložka do knihy spája školy.V tomto roku nám ako partnerská škola bola pridelená Základná škola Prameny v Karvinej. Po troch rokoch, keď sme si vymieňali záložky s partnerskými školami zo Slovenska, naše záložky opäť poputujú za hranice. Deťom sa tohto roku mimoriadne vydarili. Dúfam, že potešia ich moravských kamarátov.  Robili ich s radosťou a aj štipkou zvedavosti, komu sa dostanú do rúk. Do výroby záložiek sa zapojili všetci šikovní žiaci z 1. stupňa, Školského klubu detí i  viacerí žiaci 2. stupňa. Záložky spolu s pozdravmi od našich žiakov poputujú na Moravu. Po jesenných prázdninách budeme i my očakávať balík s prácami našich neznámych kamarátov.
záložky