Turnaj vo vybíjanej

uverejnené 14. 11. 2016, 4:52 používateľom Gabriela Fajnorová   [ aktualizované 23. 11. 2016, 10:23 ]
Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt vybíjaná gifDňa 10. novembra žiaci 1.-4. ročníka reprezentovali našu školu v športovej súťaží Vybíjaná v športovej hale Elán. Súťažili v dvoch kategóriách: 1.-2. ročník a 3.-4. ročník.

Prváci a druháci si svojím úžasným výkonom vybojovali krásne 2. miesto, za čo si zaslúžene odniesli svoj výherný pohár. Menej úspešní boli tretiaci a štvrtáci, ktorí po dvoch výherných zápasoch natrafili na silnejšieho súpera. Ten im zmaril šancu o postup do semifinále. Nič to však nemení na tom, že naši žiaci preukázali svoju bojovnosť, spoluprácu a športového ducha na tomto podujatí.

Za reprezentáciu srdečne ďakujeme týmto žiakom: Richardovi Bôžikovi, Martine Marázovej, Nataške Majerčákovej, Denisovi Kysackému, Jakubovi Nemessányiovi, Márii Zemešovej, Dávidovi Dobrovičovi, Nine Lóciovej, Lilly Číškovej, Lukášovi Hrmovi, Dominikovi Snopekovi, Nele Reffekovej, Richardovi Danisovi, Sheile Šajmírovej, Martinovi Gábovi, Miroslavovi Mayerovi, Samuelovi Habáňovi, Hanke Hanzlovej, Veronike Juhosovej, Lenke Damborskej, Simone Dejovej, Filipovi Faklovi, Lee Kotuliakovej a Hugovi Noppovi.

Vybíjaná 1.-4.roč.