Pikopretek

uverejnené 11. 5. 2017, 11:25 používateľom Dana Palčeková   [ aktualizované 4. 6. 2017, 5:35 ]
Dňa 11.5. sa výber žiakov 5. - 8. ročníka zúčastnil matematicko-športovej súťaže PIKOPRETEK. Na Železnej studienke naše štvorčlenné tímy (v zložení: 5.ročník - Bôžik, Bartošová, Pír, Gešnábel 6.ročník - Nagyová, Meňhartová, Vavro, Redeky 7.ročník - Polák, Grom, Hrčka, Lamoš 8.ročník - Červenák, Rudohradský, Rakšány, Nemessányiová) zdolávali prekážky a plnili úlohy v náročnom teréne. Okrem matematických a športových schopností o víťazoch rozhodovalo nasadenie a tímová spolupráca, ktoré sú dôležitými faktormi pre zvládnutie niektorých úloh. Žiakom sa súťaž veľmi páčila a už teraz sa hlásia do budúceho ročníka. Vrátili sa síce neskoro, spotení a unavení ale spokojní a plní zážitkov :-)

Výsledky:
piataci : 8.-9. miesto z 24
šiestaci : 24.-25. miesto z 31
siedmaci : 10.miesto z 32
ôsmaci : 2. miesto z 31 !!!
GRATULUJEME.