Návšteva ZPS GERIUM

uverejnené 24. 12. 2016, 3:09 používateľom Dana Palčeková
Dňa 15.decembra 2016 žiaci a učitelia zo ZŠ Podzáhradná 51, Podunajské Biskupice, BA
navštívili seniorov ZPS GERIUM v Podunajských Biskupiciach
Učitelia a žiaci tejto školy sa zapojili do 1.ročníka grantového programu - Rozprúdime regióny - vyhláseného Nadáciou ZSEv rámci ktorého  pripravili pre seniorov  tohto zariadenia vianočné darčeky a zároveň aj pekný program. Okrem vianočnej Tichej noci a Rolničiek zaznela aj nadherná pesnička z rozprávky Malá morská víla v podaní našej žiačky Ester DuranskejŽiačky 5. ročníka Klára Kanávorová,Lea Nikoman a Martina Kozárová v kostýmoch morských víl zatancovali romantické tance z tejto rozprávky. Barbora Csornaiová porozprávala vianočnú rozprávku a Mária Dávidová s Amáliou Ondrášovou recitovali básne. Seniori sa potešili našim žiakom a spolu s pani riaditeľkou tohoto zariadenia ich pozvali aj na budúci rok. Naši žiaci toto s radosťou prijali.