Akcie školy‎ > ‎

Indiánska ŠVP 4.ABCD

uverejnené 13. 5. 2019, 11:39 používateľom Gabriela Fajnorová   [ aktualizované 16. 5. 2019, 21:46 ]
Súvisiaci obrázok

Pondelok:
Sláva nášmu výletu, nezmokli sme už sme tu! Po príchode a ubytovaní sme si spravili krátku prechádzku po peknej dedinke Radava.Po chutnom obede sme športovali a aby nám nebolo málo, vybrali sme sa  ešte na jednu prechádzku. Po večeri sme sa pustili do výroby indiánskych tričiek. A pekný deň je za nami.

https://photos.app.goo.gl/9UVcFLBXmAAErQN4A

Utorok:
Prší,prší len sa leje v Hurbanove dobre nám je! Dnešný deň nás privítal dažďom,ale nám to nepokazilo náladu a prežili sme ho na výlete.Vybrali sme sa do hvezdárne v Hurbanove,kde sme sa dozvedeli veľa zaujímavých informácií o vesmíre, našej planéte, videli sme naozajstný hvezdársky ďalekohľad a kupolu, cez ktorú sa dá pozorovať hviezdna obloha.Po chutnom obede,oddychu a prechádzke sme si urobili prehliadku indiánskych tričiek vlastnej výroby a diskotéku.

https://photos.app.goo.gl/t3VhN2vTvdbYgvVu5

Streda:
Počasie sa nám dnes na chvíľku umúdrilo a doprialo nám krásnu prechádzku bez dažďa arborétom v Tesárskych Mlyňanoch, kde sme si nakúpili aj suveníry. Poobede sme si vytvárali všakovaké indiánske čelenky. Aj sme si zasúťažili o tie najkrajšie. Hneď potom sme sa vydali objavovať nové miesta okolitej prírody. 

https://photos.app.goo.gl/bVEzPbveh75xRum38


Štvrtok:


Piatok: Už sa tešíme domov, čakajte nás !

Comments