Akcie školy‎ > ‎

Indiánska ŠVP 1.turnus 3.AC

uverejnené 6. 5. 2019, 9:57 používateľom Gabriela Fajnorová   [ aktualizované 10. 5. 2019, 0:12 ]
Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt kreslený indiáni  gif
Pondelok:

Prihlásení žiaci 3.A a 3.C sa vybrali v pondelok ráno na pirátsku výpravu. Plní očakávania sa rozlúčili s rodičmi a odviezli sa do Radavy- indiánskeho tábora.
Po vybalení kufrov a obede si poobzerali okolie penziónu v dedinke Radava a spoločne si zašportovali na ihrisku. https://photos.app.goo.gl/gp73k1eARbsze1MC6


Utorok:
Druhý deň sa naši indiáni zobudili do slnečného rána. Hneď po výdatných raňajkách prišiel pre nás autobus a navštívili sme obec Brhlovce, kde sme si prezreli unikátne skalné príbytky našich predkov. V Leviciach sme navštívili synagógu a ako správni indiáni sme „dobyli“ Levický hrad. Popoludní sme si zmerali sily v strieľaní šípmi na terč a zabavili sa aj pri loptových hrách. Pozdravujeme všetkých.

https://photos.app.goo.gl/xn7uWqpDbmtFbgjP9

Streda:
Na tretí deň sa naši indiáni vybrali na vychádzku do krásnej prírody v obci Radava. Cestou spoznávali rôzne rastliny a živočíchy. Poobede si vyrábali indiánske tričká a čelenky. Večer ich čakala opekačka s indiánskymi rituálmi. Záver dňa sa skončil nečakaným nočným pochodom s rôznymi úlohami.

https://photos.app.goo.gl/BrgvKavt75D13qbi8


Štvrtok:
Po raňajkách nás čakal pred penziónom autobus, ktorý nás zaviezol do Arboréta  Tesárskych Mlyňanoch. Aj keď nám počasie veľmi neprialo, prezreli sme si expozíciu vzácnych drevín a rastlín. Večer sme ukončili vyhodnotením všetkých súťaží a dostali sme krásne tričká a plno sladkostí.
Už sa tešíme domov.

https://photos.app.goo.gl/rAgwEw8yBALx3kJc8


Piatok:
Po raňajkách sme ešte dobalili kufre a tešíme sa domov do Bratislavy, čakajte nás!

Comments